Patronat medialny:

logo radio

zywiecki24 logo

 

    

stat4u

PIKNIK ROWEROWY
Międzybrodzie Bialskie


    27 sierpnia 2016r. odbył się już drugi piknik rowerowy organizowany przez sekcję rowerową przy  PTG Sokół w Gminie Czernichów, który był jednocześnie zakończeniem cyklu „Wakacje z Sokołem 2016”.
    Na listę startową wpisało się 29 zawodników w czterech kategoriach wiekowych:
- przedszkole
- klasy 1-3
- klasy 4-6
- dorośli
    Spośród 29 uczestników  19 osób stanowiły dzieci, reszta to dorośli.

    Piknik rozpoczął się o godzinie 9.00 rano na starym boisku w Międzybrodziu Bialskim, nad Jeziorem Międzybrodzkim. Warunki były sprzyjające, pogoda dopisała, wszyscy bardzo dobrze się bawili.
    Dla uczestników pikniku zagwarantowano atrakcyjne nagrody rzeczowe, których sponsorami byli: PTG „Sokół” w Gminie Czernichów, „Trio” sklep rowerowy Pluciak, PGE Energia Odnawialna, Zakłady Mięsne Błachut.

    Wśród wszystkich zawodników panowały bardzo dobre nastroje, wola walki i  rywalizacji. Instruktorzy sekcji rowerowej stworzyli bardzo ciekawy tor, który  wszyscy uczestnicy, od najmłodszych do najstarszych, musieli pokonać -w zależności od wieku jeden lub kilka razy.
    Równolegle z piknikiem odbywało się „Grillowanie z Sokołem”, każdy z uczestników otrzymywał talon na kiełbaskę, kaszankę i napój.
    Imprezę należy uznać za udaną, wielu zawodników zapewniło, że wesprze swoją obecnością kolejną tego typu imprezę plenerową organizowaną przez sekcję rowerową  PTG Sokół w Gminie Czernichów.
    Sekcja rowerowa podczas pikniku propagowała zajęcia i zapraszała wszystkich chętnych do udziału w wycieczkach rowerowych.
    Piknik zakończył się wręczeniem  nagród, pamiątkowych medali i dyplomów.

Do zobaczenia za rok.

Krzysztof Brzezicki