Polskie Towarzystwo Gimnastyczne
"Sokół" w Gminie Czernichów


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentenbed_pdf has a deprecated constructor in /home/sokolmb/public_html/plugins/content/enbed_pdf/enbed_pdf.php on line 25

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJhimagepopup has a deprecated constructor in /home/sokolmb/public_html/plugins/content/jhimagepopup/jhimagepopup.php on line 14

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; EnbedBrowser has a deprecated constructor in /home/sokolmb/public_html/plugins/content/enbed_pdf/browser.php on line 25

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/sokolmb/public_html/plugins/content/jhimagepopup/jhimagepopup.php on line 115

BASEN - KĘTY 29.05.2015 r.

    Wdniu 29 maja 2015r. dzieci i młodzież poszczególnych sekcji Sokoła wzięła udział w zajęciach prowadzonych na basenie w Kętach. Wyjazd na basen zorganizowała sekcja narciarska i zaprosiła pozostałe sekcje.
    Wycieczka na basen skierowana była przede wszystkim do tych Sokołów, którzy brali udział w akcji "Sprzątanie Świata" na polu namiotowym Sokoła.
W ramach nagrody za wysiłek włożony w prace porządkowe, nasze stowarzyszenie ufundowało młodzieży wyjazd na basen.
    Opiekunowie: kierownik wycieczki - Barbara Kos- Harat
            ratownik - Czesław Kos
            opiekun - Wiola Waluś
            opiekun - Anna Blokizch
    W wyjeździe udział wzięło 25 Sokołów pod opieką 4 instruktorów.
    Na basenie niepływający bawili się w brodziku, pływający doskonalili umiejętności, a 4 osoby uczyły się pływać, wszyscy korzystali z atrakcji, jaką była zjeżdżalnia.
Po atrakcjach basenowych cała grupa udała się na pyszne zapiekanki – specjalność basenu w Kętach.
     Do domu dotarliśmy przed godz. 20.00